EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By John Doe@
#1869708
Hej.
Do tej pory używałem tylko i JUST S i podczas użytkowania nie interesowałem się światem e-papierosów, wiec proszę o wyrozumiałość i nie bić.
Jestem w tym dziale ponieważ brakuje mi podstawowej wiedzy którą chciałbym tutaj uzupełnić.
Chcę kupić nowego elektryka. Najlepiej w granicach 250zł ale dopłacę jak będzie trzeba. Chcę złożyć e-papierosa bo słyszałem że tak będzie najlepiej. Najbardziej opłacalne.
Coś tam przeczytałem tu na forum o atomizerze AMMIT 25. Wpisałem w google i wyskoczyło mi coś o nazwie AMMIT 25 rta.
i tak. Zobaczyłem filmiki i grzałka nie wygląda jak do i just s. Może ktoś mi rozjaśnić jak to działa i czy dużo pali liquidu? I czy dużo więcej w porównaniu do takiego i JUST S którego chyba każdy używał.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1869709
Najpierw przeczytaj ten temat topic96392.html
Później zapoznaj się z tym page/leksykon
By John Doe@
#1869710
Wiem że pewnie głupie jak ktoś czyta mój post ale to co wysłałeś powinno mi sporo dać ;P Już czytam
Awatar użytkownika
By bulit73
#1869711
Może nie głupie, jeśli zaczyna się przygodę z parownikami rta :wink:
By John Doe@
#1869712
Ok i teraz taki dylemat. Liquidów nie mam zamiaru robić. A z takim atomizerem e-papieros będzie pił liquid jak po maratonie. Hmmm. Skoro juz tutaj jestem to mam prośbę. Podajcie mi przykład atomizera nie RBA, tylko taki do którego wkręca/zakłada się grzałki. Atomizer 100zł+. Oblukam i przeanalizuję sobie.
I jeszcze pytanko. Zwykle jest tak że każdy atomizer do każdego boxa pasuje?
By John Doe@
#1869713
Sporo juz wiem.
I teraz pytanko:
SMOK TFV12 PRINCE Cloud Beast Tank ----- ten atomizer to ten najprostszy gdzie tylko wkręca sie gotowe juz grzałki. Jednak został on stworzony aby chmury jak talala napier.... Ale no żre liquid. Ale czy duża jest różnica w porównaniu do AMMIT 25 rta na tej samej ilości W? Chodzi o te tajemnicze znikanie liquidu ;)

Doczytałem na forum że grzałki do RTA nie kosztują wiele. A raczej wyprodukowanie ich. Czy to wyrównuje koszt użytkowania w przypadku RTA, a atomizerami gdzie wkręca sie gotowe grzałki?
By mattiasnoth
#1869741
TFV12 PRINCE będzie o wiele bardziej liquidożerny od ammita 25 w którym masz tylko jedną grzałkę ( w porównaniu do smoka w którym jeden zespół grzewczy składa się nawet z 12 grzałek).
Oczywiście nie porobisz na nim takich chmur, ale w oddawaniu smaku będzie świetny. Przy tym wymagać będzie mniejszej mocy, dużo mniejszej- wszystko będzie zależało od grzałki jaką zastosujesz.
Grzałki do RBA w eksploatacji są śmiesznie tanie w porównaniu do takiego smoka i wystarczą Ci na o wiele dłużej, wystarczy zmienić watkę, przepalić drut i wio
Awatar użytkownika
By bulit73
#1869742
John Doe@ pisze:Doczytałem na forum że grzałki do RTA nie kosztują wiele. A raczej wyprodukowanie ich. Czy to wyrównuje koszt użytkowania w przypadku RTA, a atomizerami gdzie wkręca sie gotowe grzałki?


Zacznijmy od tego, że gotowe grzałki to wielka loteria. Masowa produkcja i ich jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia. Nigdy nie jesteś w stanie przewidzieć ile taka grzałka podziała. Koszt, w zależności od parownika, kilka lub kilkanaście złoty. Gotowe grzałki mają ustalony opór, co wiążę się z określoną mocą na której trzeba wapować, czyli nie masz większego wyboru.

Do parowników RTA, grzałki kręcisz sam lub możesz kupić już ukręcone. Nie wiem ile kosztują ukręcone, natomiast koszt szpulki drutu to wydatek kilkunastu złotych a grzałek można nakręcić duuużo. Zaletą własnej grzałki, poza kosztem jej wytworzenia, jest również jej wytrzymałość. Aby ją reanimować wystarczy wymienić watę a samą grzałkę przepalić.

Co do zużycia liquidu. Parownik rta na jedną grzałkę. spokojny setup, mała moc potrzebna do wapowania i ot cała filozofia.

p.s. Nie piszemy posta pod postem, jeżeli możliwa jest edycja.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.