EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
Awatar użytkownika
By cerber
#1806029
Dzień dobry,
Przeszukalem cale forum i nie znalazlem żadnych opinii o tych liquidach, a własciwie premixach. Czyżby wszyscy na forum już tylko mieszali swoje samogonki? Są to klony znanych amerykańskich liquidów ja osobiście na próbe zakupiłem smak bounty hunter (niby klon bobasa) i jestem bardzo mile zaskoczony. Nie wiem jak ma sie do samego bobasa ale mi naprawdę zasmakował. O ile przez pierwszy dzień wydawało mi się, że będzie chemia tak po kilku dniach wapowania jestem mega zadowolony. Wydaje sie ze ciastko ale jednak z tylu czuc tytoń z delikatnym niestety na początku troche chemicznym posmakiem banana. Ja testuje na nautilusie mini i z dnia na dzień jestem co raz bardziej przekonany. Dymu duzo konsystencja w sam raz nie za rzadki nie za gesty. Czy ktos z forum testowal może inne smaki i może sie podzielić opinią?
Ps: Dodam jeszcze, że z bobasów paliłem tylko klony w tym każdemu znany klon św. pamieci kolegi z forum, wiec opinia nie jest tylko po przepaleniu liquinaa czy jak to tam, a buteleczka i pipeta bardzo zgrabna
Awatar użytkownika
By mimochod1
#1806033
Dzisiaj na tapecie miałem Eye of the tiger. Liquid właściwie truskawkowy, dopiero w posmaku można wyczuć nutę kokosa i arbuza. Kupiłem kiedyś przypadkiem na forum, ale na tyle mi podszedł, że teraz przynajmniej jedna butelka w miesiącu sama się zamówi :-P Dodam, że truskawka nie jest mdląco słodka jak na przykład u Pana Chmurki, a raczej kwaskowata. Testowane na Velo.
Awatar użytkownika
By Britt
#1826200
Mam Bounty Hunter, Voodoo i Tigers Eye. Generalnie mógłbym polecić, smaki ciekawe, nie mulące, nie nudzące.

Wysłane z mojego F5321 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By hilton1
#1831749
Witam.

Nie chcę zakładać nowego tematu i zaśmiecać forum, dlatego zapytam tu : czy premix, a aromat to , to samo, a jeśli nie , to jaka jest różnica ?
By tomasz_p13
#1831751
cerber pisze:Dzisiaj zakupiłem do testów smak hooter i w moim przekonaniu lepszy niż bounty hunter.


wpadłem podziękować, po tym poście zamówiłem do testu, kończę drugą buteleczkę, z całej serii hooter mój nr. 1, chociaż z opisem "sernik waniliowy z truskawką" bym się nie zgodził, dla mnie to taki bardziej NY Cheescake z Capelli z extra karmelem, truskawki tam nie widziałem :D

bounty hunter też wysoko, taki trochę batonik bounty z tytoniem :wink: idealny do porannej kawy! serio, uwielbiałem ten zestaw

edit:

up @hilton1 aromat to buteleczka "aromatu" który wg. uznania dodajesz do przygotowanej bazy, np. buteleczka 10ml aromatu inawery "czarna porzeczka", dozujesz ją do swoich własnych lq dodając wg. przepisów z forum odpowiednią ilość kropli albo ml strzykawką, później odstawiasz tak przygotowany lq na tydzień-dwa-trzy aby ładnie się związał/przejadł ze sobą :) , premix to gotowy aromat wymieszany z bazą "zerówką", do którego wlewasz "szota" nikotynowego aby otrzymać stosowną moc, np: 20ml premixu American Dream uzupełniasz 10ml bazy o zawartości 9mg i masz razem 30ml o mocy 3, które możesz praktycznie po kilku godzinach normalnie już używać w parowniku, jest szybciej i wygodniej, niekoniecznie taniej
Ostatnio zmieniony 22 sty 2018, 20:05 przez tomasz_p13, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Donayo
#1831752
Premix ma mniejszą zawartość aromatu i do niego dolewa się shot lub dwa.
Aromat jest bardziej stężony i określoną jego ilość zalewa się odpowiednią bazą gotową lub bazą, glikolem i gliceryną.


Tapata z iP SE :)
Awatar użytkownika
By blucas
#1831754
Premix to niemal gotowy liqid (nie zawiera nikotyny). Wystarczy dolać bazy z zawartością nikotyny (tak aby uzyskać wymagany % ) i wypełniacz do przewidzianej przez producenta ilości końcowej.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X 4/64 przy użyciu Tapatalka
By tomasz_p13
#1831757
w temacie dodam, że w jednym z polskich sklepów jest promo na premixy AMERICAN DREAM po 14 zł, normalnie kręcą się 18-21 zł :wink: może ktoś chce spróbować
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#1831769
@donayo mylisz się i to grubo Premix ma dużo wyższe stężenie aromatu niż gotowe liquidy, ponieważ działa jako Shake and Vape

A co do smaków polecam rock eteer świetny sernik z jagodą lekko chemiczny ale smaczny, brakuje mi tam tylko sukralozy :/

Premixy na poziomie niezłym ale są to top 10 przepisów na amerykańskie znane liquidy skopiowane 1:1 z e Liquid recipes twórcy nawet się z tym nie kryją :p

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By fokus
#1831798
Testuje Fog - wanilia z truskawką - zapaszek z butelki malina :) znaczy wanilia hehe dla mnie super w smaku. Sprawdzam też Extreme Vapour i tutaj wydaje sie że jest klasa niżej - American lepszy. Testowałem tez Vapy i są ok. Szukam info, które liquidy polecacie .
Awatar użytkownika
By Donayo
#1831800
Ciekawe...
Premix możesz wapować nawet bez dolewania bazy i będzie w miarę, z aromatem nie zrobisz tego samego, bo smak będzie zbyt mocny.
Ja mogę polecić Rock etter, JFK oraz Hooter. Bardzo smaczne deserówki :D


Tapata z iP SE :)
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#1832076
Donayo pisze:Ciekawe...
Premix możesz wapować nawet bez dolewania bazy i będzie w miarę, z aromatem nie zrobisz tego samego, bo smak będzie zbyt mocny.
Ja mogę polecić Rock etter, JFK oraz Hooter. Bardzo smaczne deserówki :D


Tapata z iP SE :)



Donayo jakieś 2 miesiące temu zacząłem parać się produkcją premixow, troszkę musiałem się doinformować :p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Donayo
#1832080
No, ale jak to?
Masz 10ml aromatu i 10ml premixu. Zalewasz oba do parowników i wapujesz. Przecież, logicznie rzecz biorąc, premix będzie miał słabszy smak niż czysty aromat.
Czy ja czegoś nie rozumiem? :D


Tapata z iP SE :)
Awatar użytkownika
By Pesio
#1832081
Donayo pisze:Ciekawe...
Premix możesz wapować nawet bez dolewania bazy i będzie w miarę, z aromatem nie zrobisz tego samego, bo smak będzie zbyt mocny.
Ja mogę polecić Rock etter, JFK oraz Hooter. Bardzo smaczne deserówki :D


Tapata z iP SE :)

Któreś z nich są może tytoniowe?
Bobby Hunter całkiem przyzwoity.
Pytanie czy to coś w ten deseń?


Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Donayo
#1832082
@Pesio, nie są, nie lubię tytoniowych :)
Awatar użytkownika
By Pesio
#1832083
Brzmią tytoniowo, ale dobrze wiedzieć, bo ja głównie tytonie.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#1832259
Donayo pisze:No, ale jak to?
Masz 10ml aromatu i 10ml premixu. Zalewasz oba do parowników i wapujesz. Przecież, logicznie rzecz biorąc, premix będzie miał słabszy smak niż czysty aromat.
Czy ja czegoś nie rozumiem? :D


Tapata z iP SE :)


Nie doczytałem Twojej wypowiedzi zwracam honor


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Donayo
#1832261
@kuuubicki, dopiero zauważyłem, że ja pisałem o aromatach, a Ty odniosłeś się do gotowych liquidów.
A już zaczynałem wątpić w logikę i wierzyć, że premixy to jakaś czarna magia :lol:
By fokus
#1836902
American Dream – Rock Eteer najlepszy dla mnie z całej serii - niesamowity sernik. Drugi Hooter, dalej Fog i Bounty Hunter, jesli ktos lubi cos z nutą tytoniową. Ten sernik Rock Eteer jest dla mnie niesamowity, chyba trafiłem w swój smak. Reszta jak Voodoo, Nana, Harambe, Eye of the tiger, JFK mi nie podeszła. Teraz mam zamiar przetestowac serie Vertisa tylko jestem ciekaw czy tutaj tez znajde jakis serniczek :)
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.