EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By NaMoD
#1834587
Witam ,
Palę od ponad trzech LAT w tym pół roku na allienie działającym na t-privie .Ostatnio znalazłem ciekawe propozycje o dodaniU większej ilości grzałek do niego ( w standardzie 2 max). Moim pytanie jest czy dałoby radę zamontować w nim sześć no nie przesadzajmy :shock: cztery grzałki ? Czy jest to bezpieczne *BOJE SIE* ? Ktoś próbował czegoś podobnego na innym atomizerze? Domyślam się że pewnie żę gotowe skrętki nie wejdą ... Proszę pomoc !
Pozdrawiam NaMoD !!!
Awatar użytkownika
By metalika
#1834590
Nie, to nie jest bezpieczne. Nikt z rozsądnych użytkowników tego forum nie próbował czegoś podobnego. A pomocy jest w stanie udzielić jedynie lekarz . Pozdrawiam gorąco ;)
By NaMoD
#1834608
No dobra a poradzisz co mógłbym zrobić aby zwiększyć ilość wytwarzanej przez niego chmury nie biorąc pod uwagę szerokie asortymentu skrętek .
Awatar użytkownika
By metalika
#1834613
Nie znam parownika i nie rozumiem pogoni młodych ludzi za wieeeeeeelka chmurą (wapczenie ma służyć rzucaniu śmierdzieli a nie stawianiu zasłony dymnej), ale pokombinuj z kręceniem własnych grzałek np. ze skrętki ;)
By NaMoD
#1834615
po pierwsze metalika jeśli ja jestem młody to ty jesteś emeryt owszem nie jestem w wieku przekwitania ale 28 to nie młody przynajmniej jest taka moja opinia ... Dobra widzę że zbyt dużo pomocy nie doStanę jak skończę eksperyment prześlę rezultaty albo spalone ręce :0
A pogoni nie mam za dużym dymem tylko martwię się bo mam wrażenie jakby mój t priv wydawał swoje ostatnie tchnienie
Pozdrawiam NaMoD
Awatar użytkownika
By metalika
#1834620
Stary, młody, emeryt ....wiesz, tu nie o pesel chodzi ;) Z tym lekarzem jednak miałam rację, przyda się ;) A Trawnik ręki do obrażeń twych cielesnych przykładać nie zamierza ;) Emeryt pozdrawia i zdrówka życzy ;)
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1834621
A swoje wymiary też będziecie podawać i porównywać?
Bo nie wiem czy iść po popcorn. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By kangaroo
#1834624
DorotaM pisze:A swoje wymiary też będziecie podawać i porównywać?
Bo nie wiem czy iść po popcorn. :mrgreen:

Nie będę kolegi zawstydzał bo się w sobie zamknie 8)
By NaMoD
#1834626
Kolego nie rozmiar a technika zresztą nie dam wpuścić się w jakże niedojrzałą a dziecinną grę . Zresztą kangaroo wiesz że dorocie nie chodziło o rozmiary e papierosa ? bo chyba byłeś święcie przekonany że o to jej właśnie chodzi :D
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1834627
No i upa, po imprezie.
Ani poczwórnych grzałek nie będzie, ani porównania, czyli? Temat pod klucz.
I tylko żal... żal z braku tego porównania jakiś jednak jakby pozostał.

NaMoD, chroń dłonie swoje jako dobro nasze wspólne, całej braci waperskiej.
I pozwiedzaj sekcję o parownikach, znajdziesz tam inne cudeńka nie potrzebujące spektakularnych działań, by całkiem fajnie chmurzyć. :wink:


Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.