EPF
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1615664








Brand Authentic Augvape
Material 304 Stainless Steel
Product Type RTA Rebuildable Tank Atomizer
Color Silver
Quantity 1
Coil Replaceable No
Coil Rebuildable Yes
Capacity 3ml
Drip Tip Type 510
Drip Tip Material Derlin
Airflow Adjustable Airflow
Posts Design 2
Posts Material Stainless Steel
Connection Threading 510
Center Pin Type Adjustable Pin
Diameter (mm) 23mm
Height (mm) 62.5mm
Other Features Peek insulator
Top fill system
Glass chimney,Show your build,wick and vapor
14mm Velocity style deck
Juice flow Control for vaping high VG juice
Awatar użytkownika
By Baskerviell
#1626848
Fajna opcja , coś nowego.Jak jest u niego z miejscem na grzałki ? smakiem ? Czy szybko pije ? :beer:
Mam dylemat między nim ,a Geminim
Awatar użytkownika
By TrenerDaniel
#1627014
Wszystko fajnie , tylko trzeba kręcić ładne grzałki :)
Awatar użytkownika
By rafik87
#1627126
Baskerviell pisze:Może być ciężko jak pyrexik z bazy kopnie w kalendarz :mrgreen:

Jest drugi w zapasie, ale ostrożność i tak wskazana

Wysłane z X600
Awatar użytkownika
By Baskerviell
#1627581
szpurek13 pisze:Panowie, dosztukuje się ze strzykawki :mrgreen:


Z serii Polak potrafi ! Gdyby były dodatkowe (osobne do zakupu) pyrexy do bazy to może i bym brał ale czasu na samoróbkę taką to ja nie mam :(
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1636352
Widzę małą różnicę na górze parownika. Daj fotki z bliska.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By rafik87
#1636429
To teraz czekam na + i -

Wysłane z X600
Awatar użytkownika
By kamcio100
#1636439
To już teraz z - mogę powiedzieć baaardzo słaba jakoś produkcji, spasowania gwintów itd... Niesamowicie daleko mu do Criusa, Griffina, itd.. Gwinty są bardzo ostre i ogólnie cała produkcja jest poniżej poprawnej, taki chiński kicz jak dla mnie.

+ to na pewno przezroczysty baniak... cdn

Więcej będzie jak opróżnię przynajmniej 5 baniaków ;) Ok, 23 powinna być pełna recenzja całości ;)
Awatar użytkownika
By kamcio100
#1636702
Więc tak jak pisałem. Po opróżnieniu jakiś 4 zbiorników muszę stwierdzić że parownik sam w sobie to chiński kicz... Na początek budowa, tak jak wspominałem gwinty są bardzo ostre i źle spasowane (przynajmniej te od bazy) musiałem kilka razy wkręcać samą bazę aby dobrze weszła. Przerwa między pierścieniami jest może bardzo niewielka lecz z moich obserwacji wynika iż ma skłonności do przepuszczania. Sam w sobie parownik może wyglądem jest ,,czadowy" lecz jak to bywa funkcjonalnością nie grzeszy .... Przejdźmy do kontroli lq, tutaj za tę rolę odpowiedzialny jest drip tip, który nie zawsze dobrze działa, miałem dzisiaj przypadek, że podczas napełniania zamknąłem całkowicie dopływ lq, lecz później nie mogłem go odkręcić ... Moim zdaniem rozwiązania z Criusa, Gemini czy Griffina jest o wiele lepsze. Teraz coś o samej bazie, jest ona nikłych rozmiarów, obecnie mam na nim Kanthal A1 Twist o średnicy 2mm, i wątpie aby coś większego mogło wejść.. Co do chmurki i smaku to może nie będe się wypowiadał ponieważ to kwestia setupu jaki jest zastosowany, lecz tutaj muszę przyznać że nie jest źle, smak jest wyrazisty a i chmurka nie jest najmniejsza.

Mimo wszystko nie kupiłbym tego parownika, jest to jak dla mnie typowa chińska tandeta, która wygląda może świetnie lecz od spraw technicznych ma się bardzo słabo... Fajny jest ten wizjer na wszystko, ale moim zdaniem to tylko taki szpan i nic więcej. Jakoś nie chce mi się za bardzo ponownie po niego sięgać, i na pewno pójdzie na sprzedaż gdzieś poza forum, nie chce sprzedawać takiego kiczu tutaj na forum.... Moje rozczarowanie roku .

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1636706
Przynajmniej nazwę ma fajną... Kojarzy mi się z alergią :)
@kamcio100 - dzięki za rozwianie wszelkich pozytywnych myśli na temat tej Alergii :)
Awatar użytkownika
By kamcio100
#1636712
Szczerze.. to ja też miałem duże nadzieje na temat tego parownika... Lecz przy zestawieniu go z Criusem, Gemini, Griffinem, Aromamizerem itd jest on daleko w tyle i tam już zostanie, oczywiście jest to moje subiektywne zdanie na temat tego sprzętu, lecz przetestowałem ich sporo żeby mieć jakieś pojęcie na ten temat i ZDECYDOWANIE ODRADZAM WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM ... Te 33$ (cena z FT) lepiej wydać na coś porządnego i sprawdzonego.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.