EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By EP1C_25
#1790720
Witam,
posiadam Smoka AL85 i problem jest taki, że po włozeniu atomizera nie pojawia się komunikat dot. grzałki (new coil) tylko odrazu pojawia mi sie wyświetlacz. Klikając zapłon wyświetla sie napis: no coil.
Atomizer działa, testowałem na drugiej baterii, sprawa jest po stronie AL85. Proszę o pomoc. Z góry dzięki.
By djblack2577
#1790723
Spróbuj inny atomizer wkręcić,i wtedy się wyjaśni czy przyczyną jest boxik,lub atomizer ,

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Eilchner
#1790728
djblack2577 pisze:Spróbuj inny atomizer wkręcić,i wtedy się wyjaśni czy przyczyną jest boxik,lub atomizer ,

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Przecież napisał, że atomizer działa na innymi zasilaniu...
Zapewne puknięty konektor
By djblack2577
#1790730
Piszę żeby inny atomizer wkręcił do tego boxa, uszkodzonego i sprawdził ! Czy tak trudno zrozumieć

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
By djblack2577
#1790732
No to awaria boxa,być może pin uwalony , sprawdź ten pin ,ale wyciągnąć akusy,i wtedy zrobić oględziny techniczne,jeśli jest na gwarancji ,to szybko działać z wysyłką

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
By dwagiel
#1790755
Piszesz post pod postem. Nie czytałeś regulaminu. Jeszcze troszkę poczekamy i Admini też będą czyścić :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By PucH2
#1790756
Jak nie wtopił się pin plus to ewidentnie uszkodzone zasilanie. Możesz zrobić test. Kawałek drutu oporowego i łącząc masę z pinem plus obserwować zachowanie zasilania. Jak zatrybi to wymiana gniazda cię czeka. W innym wypadku złom.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.