EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By 1krzysiu1
#1882608
Witam dzisiaj wyciągnąłem trochę ogniw ze starego lapka. Mogę je wrzucić do boxa i normalnie palić? Bo w modzie pomału niedomagają
Awatar użytkownika
By Timi
#1882624
1krzysiu1 pisze:Dlaczego nie dadza rady? 3,6v mają

Bo jak w gimnazjum jest fizyka, to Ty idziesz na wagary, albo "przenosisz się do smartfona".
Z resztą możesz próbować. Jak spalisz chałupę,to rodzice Ci zademonstrują jesień średniowiecza, a jak Ci pourywa paluszki, oślepi lub wyrwie po kawałku nosa i policzka, to na 100% awansujesz na największe ciacho w szkole. Podcieranie się łokciem ponoć jest wykonalne. Można się nauczyć i przywyknąć, więc próbuj.
Awatar użytkownika
By kangaroo
#1882625
1krzysiu1 pisze:Dlaczego nie dadza rady? 3,6v mają

No to używaj, jak ci łapy upie.rdoli przy samiej dupie to będziesz wiedział dlaczego.
By Krasnal45
#1882626
Nie dadzą rady. Ogniwa polaptopowe, to ogniwa niskoprądowe, poza tym, jeżeli ze starego laptopa to już dawno zarżnięte.
Awatar użytkownika
By lukiboss2
#1882630
1krzysiu1 pisze:Dlaczego nie dadza rady? 3,6v mają


Dobra, przekonałes mnie.
Ładuj je do mechanika na dwa akusy szeregowo, podłącz pod to grzałkę 0.2 ohma naciśnij przycisk i zobacz co się stanie. Najlepiej nagraj całe zajście bo chciałbym to zobaczyć.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1882631
lukiboss2 pisze:
1krzysiu1 pisze:Dlaczego nie dadza rady? 3,6v mają


Dobra, przekonałes mnie.
Ładuj je do mechanika na dwa akusy szeregowo, podłącz pod to grzałkę 0.2 ohma naciśnij przycisk i zobacz co się stanie. Najlepiej nagraj całe zajście bo chciałbym to zobaczyć.


Może jakaś transmisja, LIVE bo później może już ciężko będzie to uwiecznić.
Awatar użytkownika
By refurbished
#1882777
Pytanie, jakiej mocy oczekujesz. Bo np. mój brat nie potrzebuje dużo - używa sznurkowca na 3,5 - 4,5 wata. Co oznacza, że dla napięcia 3,7 wolta natężenie prądu nie przekroczy 1,5 ampera. Taki prąd polaptopówki wytrzymają.
Nie można arbitralnie powiedzieć, że te akumulatory są do wyrzucenia. Trzeba policzyć czy nadają się do zasilania określonych grzałek, czy są w stanie wygenerować potrzebną moc.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.