EPF

W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By Ariusz
"Producenci straszą, że proponowane przez posłów zmiany dotyczące e-papierosów i wprowadzenia akcyzy zniszczą branżę tytoniową w Polsce."

:lol:
By wertjacek
Ariusz pisze:"Producenci straszą, że proponowane przez posłów zmiany dotyczące e-papierosów i wprowadzenia akcyzy zniszczą branżę tytoniową w Polsce."

akurat z tym bym się zgodził,od lat walka z przemytem lewych fajek to walka z wiatrakami,producenci zmuszeni są do podnoszenia cen fajek co popycha coraz wiekszą liczbę palaczy w szarą strefę.Forsa do państwa nie trafia.I tak w kółko.Pozostaną ci mocni,znaczy zagrabaniczne firmy które podyktują swoje warunki i mamy pozamiatane.A za kilka lat o tych praktykach będziemy mówili w przypadku e-p.Nie chcę doczekać czasów kiedy zaopatrywać się będę w płyny z Ukrainy i Białorusi,a juz napewno z kraju skośnookich
Awatar użytkownika
By Deimond
wertjacek pisze:
Ariusz pisze:"Producenci straszą, że proponowane przez posłów zmiany dotyczące e-papierosów i wprowadzenia akcyzy zniszczą branżę tytoniową w Polsce."

akurat z tym bym się zgodził,od lat walka z przemytem lewych fajek to walka z wiatrakami,producenci zmuszeni są do podnoszenia cen fajek co popycha coraz wiekszą liczbę palaczy w szarą strefę.Forsa do państwa nie trafia.I tak w kółko.Pozostaną ci mocni,znaczy zagrabaniczne firmy które podyktują swoje warunki i mamy pozamiatane.A za kilka lat o tych praktykach będziemy mówili w przypadku e-p.Nie chcę doczekać czasów kiedy zaopatrywać się będę w płyny z Ukrainy i Białorusi,a juz napewno z kraju skośnookich

To chyba niewiele wiesz o przemycie. Przecież to koncerny sprzedają lewe fajki przemytnikom ino w mniej bezpośredni sposób.
Producent swoje zarobi tyle że państwo nie ma akcyzy. To jest taktyka stara jak świat. Ludzie zawsze będą szukali tańszego towaru w szarej strefie. I koncerny im to zapewniają - bo to też zysk dla nich.

Panowie i panie pora zmienić parowóz tylko nie mam[…]

iJust S - Problemy techniczne

Witam. W piątek zakupiłem nowego ijusta S. Popalił[…]

Witam . Założyłem sobie światła do jazdy dziennej […]

E-papieros

Witam Vaperow, Chciałbym zapytać was którego boxa […]