EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
By orient
#1675806
Cytat:
"Minister Jasiński [...] Przymierzamy się też do objęcia akcyzą e-papierosów i nowatorskich produktów do palenia. Akcyza będzie zapewne nakładana stopniowo, jej stawki będą rosły przez kilka lat, ale szczegółów resort jeszcze nie zdradza.

- Przygotowujemy "mapę drogową", tak żeby producenci i firmy operujące na tym rynku z dużym wyprzedzeniem wiedziały, co je czeka, i nie były zaskakiwane nagłymi decyzjami - mówił wiceminister Jasiński.

http://wyborcza.biz/biznes/1,147752,20293659,jak-walczyc-z-szara-strefa-na-rynku-tytoniowym.html

No cóż. Ja się również przygotuję.
Awatar użytkownika
By Deimond
#1676069
No tak - bo najlepiej się gotuje żaby wkładając je do zimnej wody i stopniowo podnosząc temperaturę.
Awatar użytkownika
By kurok
#1676076
Przy obecnym zadłużeniu i programie 500+ już widzę to "stopniowo". Może i będą chcieli "stopniowo", ale przypuszczam, że przy pierwszym podejściu zarżną dojną krowę i będą liczyć na wsparcie Big Tobacco.
By orient
#1676092
kurok pisze:Przy obecnym zadłużeniu i programie 500+ już widzę to "stopniowo". Może i będą chcieli "stopniowo", ale przypuszczam, że przy pierwszym podejściu zarżną dojną krowę i będą liczyć na wsparcie Big Tobacco.


To nie takie proste. Producenci lq tak wywindowali ceny, że maja z czego się podzielić. Przecież jeszcze niedawno lq kosztowały 5 zł/10 ml. Za tyle (i mniej) można przecież kupić nadal w Chinach. Problem jest w czym innym. Po wprowadzeniu akcyzy, niezależnie jak wysokiej, sprowadzanie nieakcyzowanych liquidów z zagranicy będzie przestępstwem. To już nie będzie taka bułka z masłem, że celnik może ci co najwyżej dołożyć VAT, cło i sprawa skończona.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.