EPF
Awatar użytkownika
By Marcin76
mati3000 pisze:Problem ze zwarciem zażegnany :D o dziwo pomogło spiłowanie pinu +.

Czym spiłowałeś ten pin ? twarde to jest ? Mały pilnik da rade ? Też bym go trochę skrócił ale boję się, że coś spiepsze *BOJE SIE*
Awatar użytkownika
By rogaloo
seiken pisze:Masz metalowy posmak dla tego ,że masz za długi odcinek drutu oporowego , moja rada abyś nakręcił grzałkę ,
odciął drut oporowy tak aby zostało Ci po ok 7-8mm poza sznurkiem /z obu stron/ następnie zrób skrętki z drutu srebrnego
raptofil pisze:A druta srebrnego użył? Może za lekko nawinąłeś grzałke.

Wy chyba działacie telepatycznie, bo po nocy leżakowania, aJacek rano palił świetnie bez żadnego metalicznego smaku. Dzieki chłopaki :D
A może ktoś to mi wytłumaczyć?
Awatar użytkownika
By mati3000
Tarłem papierem ściernym wodnym 600 bo taki mialem najgrubszy. 5 minut i po problemie. Pilnikiem też napewno da rade.
Awatar użytkownika
By rogaloo
No i mam już cały komplet (JM22+aJacekv2) - rewelacyjny zestaw.
P.S. Ten parownik jest genialny. Palę na nim wszystko, co nie smakowało mi na innych parownikach.
Dzięki Jacku. :beer:
By marcinmail
Czy ktoś przerobił dripa 510 pod ustnik do ajacka v2?

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
By Jarency
Widział ktoś na forum, czy są już jakieś tulejki z KO do wersji 2? :)
By marcinmail
Jarency pisze:Widział ktoś na forum, czy są już jakieś tulejki z KO do wersji 2? :)

Także poszukuje takowej :D
Awatar użytkownika
By Snaco
Spytajcie się Akceda....może dorabia? do pierwszej wersji robił..
Awatar użytkownika
By Snaco
myślę że jak się z nim dogadasz....i prześlesz tuleje.....to dorobi dla całej reszty.... ja tak chciałem zrobic....ale nie zakupiłem v2....
By fenix79
Może ktoś podać wymiary oringu który znajduje się w wewnątrz górnego kapa. Ten w który wchodzi komin.
Awatar użytkownika
By yuzuanin
Witam wszedłem w posiadanie parownika ajacek v2 ,chyba jakiś gamoń jestem więc nie krzyczcie na mnie , jak krecic grzałki do tego parownika ? Mam jakiś filmik ale angielski u mnie taki jak i turecki ,w szukajcie nie za bardzo znalazłem owszem jest spory post w modach na temat ajacka ale w sumie bardziej debatują o tym jak druty umieścic a ja jako początkujący chciałbym jakiejś instrukcji obsługi ,jak grzałki krecic itp ?
Awatar użytkownika
By szymon2626
yuzuanin pisze:Witam wszedłem w posiadanie parownika ajacek v2 ,chyba jakiś gamoń jestem więc nie krzyczcie na mnie , jak krecic grzałki do tego parownika ? Mam jakiś filmik ale angielski u mnie taki jak i turecki ,w szukajcie nie za bardzo znalazłem owszem jest spory post w modach na temat ajacka ale w sumie bardziej debatują o tym jak druty umieścic a ja jako początkujący chciałbym jakiejś instrukcji obsługi ,jak grzałki krecic itp ?

Zrób dokładnie tak jak na tym filmiku :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=KpFxHmG_ ... _embedded#!
Awatar użytkownika
By rogaloo
Witam.
Jakoś ostatnio na moich grzałkach wychodzi mi "płytki" smak liquidów.
Może macie jakieś patenty jak zrobić, aby temu zapobiec?
Awatar użytkownika
By wodz11
noman1 pisze:
Dla lubiących wyzwania, górny metalowy cap pasuje od screw tanka od edyma, więc mozna zastosować plastikowy ustnik. :mrgreen:

Hmm, górny cap ze screw tanka jest radełkowany czy się mylę ?
Jeśli pasuje więc górny cap to powinna pasować cała tuleja, a w takim przypadku mamy gotowy zestaw naprawczy - dobrze kombinuję ?
Awatar użytkownika
By Lutor
nie tulejka srew-tanka ma 2 różne gwinty
Awatar użytkownika
By wodz11
Lutor pisze:nie tulejka srew-tanka ma 2 różne gwinty

Czyli kupować tego Screwa czy nie, żeby sobie inny dripek wstawić ?
Bo już nie wiem...
By stach62
A co zrobisz z kominem?

-- [scalono] 05 mar 2013, 17:07 --

A co zrobisz z kominem?
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48