EPF
Awatar użytkownika
By Thaniell
#972695
Atomizer typu genesis, z firmy YourCig. Tym razem kolejne wcielenie dobrze znanego atomizera AGA-T, odsłona czwarta :mrgreen:


Materiał : Stal nierdzewna / Osłonka : Mosiądz

Pojemność : ~2,5ml

Średnica : 22mm

Wysokość : 45.5mm ( bez dripa )

Średnica otworów pod knot : 3.3mm

Średnica otworów powietrznych : 4x1

Zasysanie powietrza od spodu

Możliwe konfiguracje : Pojedyńczy knot ( single coil ), Podwójny knot ( dual coil ). U-wick

Gwint : 510 ( regulacja styku )

Możliwość mycia, bez konieczności dewastacji grzałki :mrgreen:



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By Chuecko
#980289
Może mam głupie pytanie, ale czy w tym kompletnym zestawie jest już nakręcona grzałka ?
Awatar użytkownika
By slavo22
#980290
Nie, nawet jakby była to i tak musiałbyś nakręcić swoją. Z doświadczenia wiem ze grzałki fabryczne do takich parowników (jeśli już są) nie są nic warte. W końcu to atomizer DIY (do it yourself).
Awatar użytkownika
By (Darek)
#1034884
Witam,
Po obejrzeniu zdjęć i filmiku Thaniella muszę przyznać że w/w atomizer bardzo mnie zaciekawił.
Ponieważ temat praktycznie "umarł" mam takie oto pytanie.
Czy są jakieś osoby, które go posiadają i używają na co dzień ?
Jeśli tak, to czy mogą podzielić się jakimiś wnioskami z ogólnego użytkowania.
Wiem, że w filmie pokazano większość możliwości, ale film i działanie w realu,
to czasami dwie różne rzeczy.

Pozdrawiam,
By TofikRsl
#1093421
Witam. Posiadam ten sprzęcik i użytkuje go na co dzien ale...... Bez meshu :(. Juz sam nie wiem co źle robie bo nie umiem sobie z tym poradzić. Ale mniejsza z tym.
Używam go na wacie. Nie będę narzekać na ilość dymu czy smak bo tutaj jest dobrze pomimo waty w genesisie. Największym mankamentem tutaj jest ten bolec z śrubką plusa. Mianowicie moim zdaniem lepszym rozwiązaniem jest trzpień nagwintowany i nakrętki zaciskające druty a nie jedna śrubka. Czasem mam problem aby obie grzałki byly identyczne. Jak można juz bylo zauwazyc na filmikach w necie atomek ma bardzo duży przedmuch. Nawet ogromny można powiedzieć. Ale jest to kwestia przyzwyczajenia i odpowiedniego setupu. Jeżeli ktoś przesiądzie sie ba ta Age od razu np po vivi to moga mu wyjsc oczy na wierzch. Jeżeli chodzi o osłonkę ta taka złotawa to musze powiedzieć ze schodzi z niej lakier bezbarwny którym jest pokryta i wygląda ohydnie. Ja ją oczyściłem z resztek tego lakieru i wypolerowałem i teraz wygląda o niebo lepiej niż oryginał. Mam nadzieje ze ta recenzja troszke Wam przybliżyła ten produkt
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.