EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By papa6364
#1906728
Piszę opomoc ponieważ nie moge znależć tego w internecie i albo tego faktycznie nie ma albo ja nie umiem posługiwać się internetem.
chodzi o aegisa legend ,licznikbuchów tam jest i działa ale problemem jest to że aby zaliczył się buch musze cięgnąć powyżej sekundy. chciałbym to zmienić bo raczej biore buchy max 0,7 sekundy a przez to tego licznika mogłoby równie dobrzen nie być.
Czy jest jakiś sposób aby obniżyć wymagany czas bucha aby liczył się w liczniku?[/color]
Proszę o dokładniejsze odp. niż "masz to nastronie geekvape " lub "wpisz geekvape app i będziesz miał" bo próbowałem.
Proszę o pomoc bo nie jest to jakaś wielka żecz ale bardzo mnie denerwuje .
Z góry dziękuje. :)
Awatar użytkownika
By Nikotynos
#1906754
papa6364 pisze:Piszę opomoc ponieważ nie moge znależć tego w internecie i albo tego faktycznie nie ma albo ja nie umiem posługiwać się internetem.
chodzi o aegisa legend ,licznikbuchów tam jest i działa ale problemem jest to że aby zaliczył się buch musze cięgnąć powyżej sekundy. chciałbym to zmienić bo raczej biore buchy max 0,7 sekundy a przez to tego licznika mogłoby równie dobrzen nie być.
Czy jest jakiś sposób aby obniżyć wymagany czas bucha aby liczył się w liczniku?[/color]
Proszę o dokładniejsze odp. niż "masz to nastronie geekvape " lub "wpisz geekvape app i będziesz miał" bo próbowałem.
Proszę o pomoc bo nie jest to jakaś wielka żecz ale bardzo mnie denerwuje .
Z góry dziękuje. :)


Po kropce duża litera; "licznikbuchów" - piszemy oddzielnie; "żecz" - piszemy przez RZ; używamy przecinków; staramy się zadać pytanie tak, aby odbiorca jak najmniej się namęczył żeby je zrozumieć, tym bardziej że Ty masz interes do Nas (a jeszcze się domagasz wymarzonej odpowiedzi bez szukania w goglarce).

A Krasnal zapewne już po tylu latach nie ma do tego nerwów i z biegu odpowiedział na pytanie (normalnie kosę od razu wyciąga) :D.
Nawet mi (gościowi po dwudziestu fakultetach, znającego 12 języków, WapLanguage będzie 13, atomówkę zrobiłem za garażem) w końcu zwrócono uwagę że w Internecie zaczynam zdanie od małej litery i teraz już wiem że nieświadomie źle czyniłem; zmieniłem się i jestem lepszym ziomalkiem, za co jestem wdzięczny :D Oczywiście to nie zmienia faktu że jestem trochę podgrzany, ale przynajmniej poprawnie piszę :D Tzn. prawie poprawnie, bo robię za długie zdania i czasem przestawiam szyk.
By mattoid1973
#1906801
Krasnal45 pisze:Jeden sztach max 0.7 sekundy? Paliłeś Ty papierosy???
Jak się wapuje na 200W, to ciężko ciągnąć dłużej niż pół sekundy.
Chociaż przy takich mocach można chyba już używać zamiennie wapuje/pali.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.