EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Jozff
#1824539
Witam, cześć i czołem itd. :D
Krótko zwięźle i na temat, spotkał się ktoś z takim problemem i wie jak temu można zaradzić?
Box był zamawiany z Gearbest'u więc odsyłanie na gwarancję niezbyt mi się niestety widzi więc chciałbym zrobić to na własną rękę ewentualnie podsyłając do kogoś z was ;) Ktoś zna złotą rączkę lub ma okrągłą kulę do wróżenia? :D Przeszukując wujaszka google zauważyłem, że nie tylko ja mam z tym problem. Dodam, że box sam w sobie dziala bo odpala i można normalnie wapować. Po rozkręceniu nie znalazłem zimnych lutów przy taśmie wyświetlacza czy też jakichś "baboli".
Dziękuję za pomoc i pozdrawiam wszystkich!
Każda pomoc się na pewno przyda!
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1824548
Jak już go rozkręciłeś i gmerałeś w nim to gwarancja na GB przepadła....Po kiego tam łapki wsadzałeś!!!trzeba było nakręcić filmik z wadą jaką zauważyłeś,wysłać maila na GB i sprawe by załatwili za 2dni....a teraz serwis GB przeczytał to co napisałeś na forum i dupa blada z gwarancji :lol: :wink: :kulam
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#1824549
Może stelth mode trzeba wyłączyć ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By Jozff
#1824552
:wink: Pisałem o gwarancję do GB i pieniądze zostaną zwrócone za sprzęcik ot chciałem sprawdzić czy coś da się zdziałać.
Ktoś jakieś pomysły gdzie dostanę nowy ekran bądź gdzie szukać przyczyny? :wink:
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1824560
Jozff pisze::wink: Pisałem o gwarancję do GB i pieniądze zostaną zwrócone za sprzęcik ot chciałem sprawdzić czy coś da się zdziałać.
Ktoś jakieś pomysły gdzie dostanę nowy ekran bądź gdzie szukać przyczyny? :wink:


Skoro kasę Ci zwrócą, to zatrzymaj sobie uszkodzonego boxa na częśći zamienne!!nie szukaj zamienników czy oryginalnych częśći do Aegisa bo w PL czy nawet w Chinach ich nie znajdziesz!!Ciesz się tym że chińczyk tak załatwił sprawe,zresztą zawsze tak to robią,,,i nie ma u nich problemu.Jest rok gwarancji i mie ma bata....
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#1824597
krzychu44k pisze:
kuuubicki pisze:Może stelth mode trzeba wyłączyć ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Tam nie ma tej funkcji!!!


A to przepraszam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.