EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Roznow
#1904397
Witam mam problem z ww. ładowarką problem polega na tym że po włożeniu dwóch akusów do ładowarki dioda pokazuje ze jeden jest naładowany (zielona dioda) mimo ze jest rozładowany a drugi normalnie ma się ładować (czerwona) miał ktoś problem z tym czy ładowarka do wymiany?
By Maskota
#1904398
Zamień akusy miejscami i zobacz czy jest tak samo

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By PucH2
#1904400
Do wymiany!
By Maskota
#1904401
Bez zobaczenia jej w środku to bym tak sobie od razu nie prorokował że do wymiany ;)

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By PucH2
#1904402
Maskota pisze:Bez zobaczenia jej w środku to bym tak sobie od razu nie prorokował że do wymiany ;)

Jeszcze zobaczy wewnątrz @Krasnal45 i co wtedy? Po gwarancji!
By Maskota
#1904403
Wtedy się wyjaśni że to @Krasnal45 przeciął kabel :D

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By Roznow
#1904419
Zmienienie miejscami nic nie robi, ogołnie ladowałem oba akusy i zielona dioda ładuje w dalszym ciągu, ale chyba wole jednak kupić nowa i nie miec problemu że się przeładuje.
By Maskota
#1904420
W pierwszej kolejności to weź korepetycje z polskiego. Nic nie zrozumiałem z tego bełkotu...

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By Roznow
#1904421
Zamiana akusów w obu slotach w ładowarce nie zmienia koloru diody. Jednak wolę zakupić nową żeby nie przeładować akumulatorów. Lepiej?
Awatar użytkownika
By Nikotynos
#1904639
Maskota pisze:Wtedy się wyjaśni że to @Krasnal45 przeciął kabel :D

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
całkiem możliwe ; mi np. ostatnio gdzieś zakosił 0.1 oma z grzałki i jeszcze mnie zj...ał
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.