EPF
E-palenie kontra prawodawstwo. Trawnik Attack!
Awatar użytkownika
By LogerM
#1638180
Zbierałem się od tygodnia do napisania tego tematu licząc jednak na wiadomości w języku angielskim. Ku mej rozpaczy jednak do wyboru nadal mamy: francuski, francuski i francuski... Musiałem więc przypomnieć sobie co nieco z języka który był dla mnie martwy od ponad dekady, ostrzegam tylko że przez 8 lat tłuczono mi do głowy ten barbarzyński język wbrew mojej woli, więc nigdy nie bylem orłem, a więc mogą pojawić się jakieś niezgodności. Do rzeczy jednak:

Na początku marca na sprzedawców EIN w Belgii padł blady strach gdy okazało się że dekretem królewskim zakazany zostanie handel online, nie wspominając już o tym że w Belgii za zgłoszenie produktu zapłacić będzie trzeba 4000 tyle że euro. Oznacza to zasadniczo upadek wszystkiego co na tak małym rynku nie jest powiązane z wielkim biznesem. Jednakże dzięki zaangażowaniu stowarzyszenia belgijskich waperów oraz sklepów udało się tymczasowo zawiesić wdrożenie dekretu dając sobie tym samym czas niezbędny na podjęcie dalszej debaty. Oczywiście nic pewnego że Belgom się uda, może być nawet tak, że to co osiągną to przepisy jeszcze bardziej restrykcyjne ale to oczywiście najbardziej pesymistyczna opcja.

Do poczytania:
http://www.ubv-bdb.be/index.php/2016/04 ... -suspendu/

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.