EPF


Awatar użytkownika
By BlackDeViil
#1097792
kamroszczak pisze:W Warszawie jak coś to chętny jestem.

Młody, kontaktowy, tylko sponsorów trzeba by było zebrać na parasol i kartki. No i na "płyny" dla wolontariuszy, żeby cały dzień o suchym pysku nie stali :P


:lol: :lol: Popieram w 100% :mrgreen:
Awatar użytkownika
By roscislaw
#1179490
Mamy teraz okres przedwyborczy. Kandydaci na samorządowców korzystają z każdej okazji by zdobyć podpis na przedwyborczej liście. Warto się do takich przytulić i nawiązać z nimi współpracę :)
Awatar użytkownika
By MrSzarko
#1207543
Panowie, ja pomimo, że jestem epalaczem od ok. 100dni zebrałem dwa podpisy znajomych oraz swój. Mam pytanie: czy osoby niepełnoletnie również mogą składać podpisy?
Padł pomysł stworzenia strony internetowej, a ja potrzebuję małej promocji mojej osoby w tej dziedzinie. Toteż proponuję dobrowolne wykonanie strony internetowej, wraz z potrzebnymi elementami do zarządzania nią w postaci aktualności itp. Jedyne czego bym potrzebował to wskazówki od Was co chcielibyście na niej zamieścić. Może być na pw, może być w temacie.
Pozdrawiam wszystkich zaangażowanych ;)

Tapnięte z Xperia M
Awatar użytkownika
By matatiti
#1207627
MrSzarko pisze:Panowie, ja pomimo, że jestem epalaczem od ok. 100dni zebrałem dwa podpisy znajomych oraz swój. Mam pytanie: czy osoby niepełnoletnie również mogą składać podpisy?
Padł pomysł stworzenia strony internetowej, a ja potrzebuję małej promocji mojej osoby w tej dziedzinie. Toteż proponuję dobrowolne wykonanie strony internetowej, wraz z potrzebnymi elementami do zarządzania nią w postaci aktualności itp. Jedyne czego bym potrzebował to wskazówki od Was co chcielibyście na niej zamieścić. Może być na pw, może być w temacie.
Pozdrawiam wszystkich zaangażowanych ;)

Tapnięte z Xperia M


Witaj MrSzarko.

Osoby niepełnoletnie nie mogą składać podpisów pod inicjatywą EFVI, z prostej przyczyny, bowiem e palenie przewidziane jest w prawie dla osób pełnoletnich.

Co do strony internetowej, to po za tym, że został miesiąc do końca zbierania podpisów i sytuacja jest na tyle beznadziejna, że tylko pospolite ruszenie mogłoby nas ocalić, to jak najbardziej możesz próbować. Kto wie, może to właśnie stworzenie przez Ciebie strony, wywoła rewolucję w tym temacie i odwróci szalę zwycięstwa na naszą stronę.Tapatalk
By gr44l
#1207710
Wiem, że to pomysł w stylu tonący brzytwy się chwyta jednak wpadł mi do głowy. Nie mam pojęcia czy już się pojawił, jesli tak to przepraszam za niezauwazenie go. Mianowicie moze spróbowalibyśmy nawiazać kontakt z jakimś stowarzyszeniem które walczy/walczylo w Europejskiej Inicjatywie Obywatelskiej ? Na myśl przychodzą mi Wolne Konopie. Ich wydarzenie pt : Milion podpisow za legalna marihuaną ma 175 tysiecy członków na Facebooku. Propagują oni medyczne podejscie do tego narkotyku więc mysle ze epapierosy jako alternatywa palenia analogów by ich zainyeresowały. Gdyby udostępnili na swoim profilu link do tej inicjatywy jestem pewien, że wskaźniki dla Polski poszlyby w gore, szczegolnie ze Ci ludzie juz jedna inicjatywe podpisali i nie baliby sie zlozyc podpisu przy kolejnej. Jestesmy na finiszu tej akcji i taki porządny kop mysle ze przydalby sie chocby dla własnej satysfakcji. Wiem ze ten pomysł nie jest idealny, ale podrzucam Wam go do dyskusji :) pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
By matatiti
#1207718
Nie wiem jak inni, ale ja pod sztandarami liści konopi o nic nie będę walczył. Mam swoje twarde stanowisko wobec NARKOTYKÓW i jakakolwiek inicjatywa idąca w parzę, wrzuciłaby nas e palaczy, do jednego worka. Mamy już i tak nieprzychylną prasę, a solidaryzowanie się z konopistami stałoby się przysłowiowym gwoździem do naszej trumny.


Tapatalk
Awatar użytkownika
By Goldi
#1207719
Na forum tępimy marychę. Trochę dziwne by było jakbyśmy się przyłączyli do jakiegokolwiek ruchu z nią związanego. Szczególnie, że w Polsce nadal jest to towar nielegalny. Byśmy sobie strzelili samobója. :D

W Polsce zarówno import, produkcja, pośrednictwo w sprzedaży, jak i samo posiadanie marihuany jest nielegalne i stanowi przestępstwo, zgodnie z ustawą z dnia 29 lipca 2005 r. z późniejszymi zmianami – o przeciwdziałaniu narkomanii (Dz. U. z 2005 r. Nr 179, poz. 1485). Za samo posiadanie marihuany grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności, natomiast udzielanie marihuany innej osobie zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności, a udzielanie jej małoletniemu jest zbrodnią, zagrożoną karą od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.
Awatar użytkownika
By se55ba
#1207721
Wśród swoich byśmy nawet stracili poparcie :D
Ja z trójką dzieci nie podpisał bym się pod "Zielonym liściem" i spore grono znajomych którzy podpisali po mojej namowie mieli by mi zapewne zazłe, że ich namówiłem

Tąpniętne z centrum dowodzenia wszechświatem
By gr44l
#1207730
Rozumiem Wasze opinie, że ta gra nie jest warta świeczki w tym przypadku. Myśle jednak, że najlepszym sposobem na reklame tej inicjatywy jest internet, głównie Facebook. Mozę coś zwiazanego ze zdrowym trybem życia, moze ktos z pierwszych stron kolorowych gazet, ktoś znany czy szanowany który oficjalnie poparłby inicjatywę. Nie mam pojęcia kto ze znanych osób w szeroko rozumianych mediach jest użytkownikiem epapierosa ale myślę, że to byłby dobry kierunek. Szkoda, że czasu tak niewiele. I przyznam Wam racje. Nie pomyślałem o nagonce ktora moglaby wywołać współpraca z Wolnymi Konopiami. Ludzie pomyśleli by, że epapieros to jakieś narzędzie do brania narkotyków ...
Awatar użytkownika
By d1roman
#1207740
W momencie kiedy trwa medialna nagonka na e-p, nikt z pierwszych stron żadnej gazety oficjalnie nie przyłoży do tego ani palca, a tym bardziej twarzy.
Awatar użytkownika
By LogerM
#1207757
Panowie @gr44l, @MrSzarko potrzeba w skali całego kontynentu 830 000 głosów, zebranych w 25 dni. Udało się zebrać zaledwie 17% przez cały okres trwania inicjatywy. Bądźmy realistami EFVI, pomimo starań wielu ludzi takich jak nasz Matatiti czy Stacho, upadło. Nie posiadaliśmy odpowiedniej siły przebicia i nie mamy czasu aby ją zdobyć. Jak pokazuje przykład konopi zabrakło tego co określić można mianem 'eventu'. E-Papieros to zwyczajny przedmiot użytkowy, możemy się nad nim rozwodzić i zachwycać na forach takich jak te, wmawiać sobie że są to dzieła sztuki, ale dla 95% użytkowników jest to przedmiot taki sam jak elektryczna szczoteczka do zębów, przydatny, ale z braku laku zwykłą też można szorować uzębienie. Przyjdzie nam szukać innych metod walki z TPD, zresztą działania w tej kwestii już się rozpoczęły, a waperzy jeszcze nie złożyli broni, ogrom pracy w w zaskarżenie włożył Robert z SUEP wraz z innymi członkami stowarzyszenia. Teraz na tych działaniach należy się skupić.
Awatar użytkownika
By matatiti
#1207831
Ale kochani nie składamy broni w sprawie EFVI i walczymy do końca. Jest jeszcze grupka oddanych tej inicjatywie osób, choćby w Wielkim Konkursie Wsparcia EFVI, które z mozołem zbierają podpisy. Jest bardziej niż pewne, że nie uda nam się zebrać wymaganego minimum, ale jako Polska mamy szansę wyjść na tle Europy z przysłowiową twarzą.
Są jeszcze DodoBoxy, czyli wspólny projekt Patryka, Skinnera, Logera i Kijana, które być może zalegają gdzieś tam w sklepach nie wprowadzone.
Nie czas jeszcze na smutne podsumowania w tym temacie. Nie zapominajmy właśnie o wspomnianym przez Logera SUEP z takimi ludźmi jak Robert czy Patryk na pokładzie. Jest to ogromna nadzieja i dobry prognostyk w walce z TPD, ale nie zapominajmy, że bez ogólnego zaangażowania i wsparcia naszej e palącej społeczności, będzie ciężko. Dlatego też zachęcam do śledzenia na bieżąco nowinek i informacji udostępnianych przez Roberta na forum, a osoby bardziej zainteresowane udziałem w życiu stowarzyszenia, do odwiedzenia strony SUEP.

A, i nie zapominajcie o Facebooku. To bardzo silne oręże w tej walce ;)


Tapatalk
Ostatnio zmieniony 31 paź 2014, 17:36 przez matatiti, łącznie zmieniany 1 raz.
iStick Pico 75W TC Kit

Mini Volt KILLER :D [obraz_800:2r3odacu]http[…]

Problem w Tesli Punk 220w

W miejscu gdzie wklada sie akumulatory sa takie dw[…]

Witam wszystkich Forumowiczów...Wiem, że są podob[…]

Daily liquid

Witam pomóżcie z własnej wiedzy ,szukam liquidu na[…]