EPF

Awatar użytkownika
By Skinner
Liczyłem, że zmieszczą się dwa rzędy znaków w każdym polu testy robiłem na współpracownikach i nikt takich zastrzeżeń nie miał, ale nie zaprzeczam, że może być ciasno.

-- [scalono] Cz 15 maja 2014 15:33:54 --

voltman pisze:Może tak zacząć inicjatywne od stoisk? W centrach handlowych... Wystarczy laptop...

Wystarczy tablet ;)
Jakby ktoś do sklepu w Poznaniu reflektował to mogę wypożyczyć niemłodego już HP do zbierania podpisów, potrzebne będzie tylko podłączenie do netu.
Awatar użytkownika
By Valfierno
Skinner pisze:Liczyłem, że zmieszczą się dwa rzędy znaków w każdym polu testy robiłem na współpracownikach i nikt takich zastrzeżeń nie miał, ale nie zaprzeczam, że może być ciasno.

-- [scalono] Cz 15 maja 2014 15:33:54 --

voltman pisze:Może tak zacząć inicjatywne od stoisk? W centrach handlowych... Wystarczy laptop...

Wystarczy tablet ;)
Jakby ktoś do sklepu w Poznaniu reflektował to mogę wypożyczyć niemłodego już HP do zbierania podpisów, potrzebne będzie tylko podłączenie do netu.

Podejrzewam że potrzebna jest zgoda dyrekcji takiego przybytku inaczej mogą być problemy.
By julian
Ja proponuje głodówkę w Sejmie :) , a tak na poważnie to ludzie u nas w kraju są a społeczni i leniwi , nikomu się dupy nie chce ruszyć i czekają jak inni za nich coś zrobią .Sami tylko potrafią gadać , narzekać i takie tam ....... Polska mentalność.
Moja propozycja to utworzyć partie polityczną ( była kiedyś taka np. polska partia przyjaciół piwa :) ) , pewnie kilku kandydatów do sejmu czy senatu z tego forum by się znalazło :) , a potem to już z górki mamy swoich u koryta to zrobić nam krzywdy nie dadzą (chyba?).Oczywiscie senat też , a potem następne eurowybory , a jak już BĘDZIEMY w Bruxelce to nam skoczyć mogą .A tak naprawdę to o co chodzi ?.
By julian
a kto jest całym spiritus movens tego projektu , czyli o kogo interesy tak naprawdę chodzi ?, bo chyba nie o nasze użytkowników ep . Jak zwykle za pomocą mas ktoś sprytnie próbuje wywalczyć dla siebie korzystne rozwiązania a ciemnota to łyka i myśli że działa we własnym interesie.

Skinner rozumiem że ten obrazek przedstawia stan twojej zjechanej psychiki . sory ale nie mogłem się powstrzymać :)
Awatar użytkownika
By stacho
julian pisze:a kto jest całym spiritus movens tego projektu , czyli o kogo interesy tak naprawdę chodzi ?, bo chyba nie o nasze użytkowników ep . Jak zwykle za pomocą mas ktoś sprytnie próbuje wywalczyć dla siebie korzystne rozwiązania a ciemnota to łyka i myśli że działa we własnym interesie.

Skinner rozumiem że ten obrazek przedstawia stan twojej zjechanej psychiki . sory ale nie mogłem się powstrzymać :)

@julianie - królu nasz - nie chcesz pomagać - nie mieszaj - proszę.
Awatar użytkownika
By LogerM
Kolego koscislaw (julian) miło że nie potrafisz bez nas żyć, ale jednak wolelibyśmy się pożegnać tym razem na dobre, idź mieszać gdzie indziej.
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
@Julianie takimi postami idealnie pokazujesz, ze sam nalezysz do tych leniwych, potrafiacych tylko gadac i narzekac Polaczków. Brak slow :palm

Sent from my RM-914_eu_poland_362 using Tapatalk
Awatar użytkownika
By Tikos
Tak tylko podpowiem, gdzie można w najbliższym czasie trochę podpisów zebrać:
http://www.eurotab.com/
W zasadzie pewnie będzie tam trochę ludzi zainteresowanych....
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
No to potrzeba nam kilku Panów lub Pań z Małopolski lub innych krańców Polski, którzy się wybierają na to wydarzenie :wink:
Awatar użytkownika
By Skinner
Dzisiaj mi przyszło do głowy, żeby wziąć ankietę ze sobą na Woodstock. Ja się na 90% wybieram. Tylko zastanawiam się czy robić to "oficjalnie" z poinformowaniem (pytaniem o zgodę) organizatora, czy po prostu wziąć plik ankiet i w pole ;) Do realizacji przydało by się kilka osób. Ankiety załatwię. Myślę że parę setek podpisów można tam złapać.
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
Ja również wybieram się na woodstock także jestem chętny. Jeszcze jeden User zaproponował właśnie takie zbieranie podpisów na faestiwalach. Niestety nie mogę znaleźć jego posta..
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
Widzę, że temat trochę ucichł. W takim razie wydaje mi się, że pora na małe podsumowanie. Jak na razie powinniśmy się skupić na zebraniu jak największej ilości "wolontariuszy" Dopiero wtedy będzie można kombinować z załatwianiem rekwizytów i zastanawiać się nad kosztami. Proponuję otworzyć nowy temat gdzie każdy będzie mógł się zapisać do bycia" wolontariuszem" Żeby trzymać porządek zrobi się listę. Co wy na to? Oczywiście zajmę się organizacją tematu i będę utrzymywał tam porządek :wink:
Awatar użytkownika
By Tikos
Jeszcze jeden pomysł: aktualnie będą wybory do Europarlamentu i pewnie się pojawi w necie dużo memów anty-unijnych. Może trzeba to wykorzystać i spróbować zebrać trochę głosów, jednak tak, aby nie odnieść odwrotnego efektu.
Pierwsze próby już poczyniłem (w komentarzach) - zobaczymy....
http://demotywatory.pl/4337928/Historia ... talitaryzm
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
Podjąłem taka próbę tylko, że sam zrobiłem mema i wrzuciłem na strony tego rodzaju. Niestety nie przyjęło się. Mam nadzieję, że to coś da :wink:

-- [scalono] 17 maja 2014, 20:20 --

Szkoda, że temat cieszy się tak małym zainteresowaniem...

-- [scalono] 18 maja 2014, 17:52 --

Jest tu ktoś? :wink:
By Ujemny
Mam taki pomysł, trochę sf i nie wiem na ile struktury EFVI są zoorganizowane, ale może jakieś zoorganizowane Marsze w kilku krajach europejskich JEDNOCZEŚNIE. Jednego dnia? Kupe roboty, kupe biurokracji.. mogę pomóc jak mi się sesja skończy czyli po 14 czerwca. Mam tam jakieś doświadczenie w organizowaniu imprez społecznych na małą skale. Uważam, że jakby w Polsce taki marsz przeszedł, to by był niezauważalny. Marsze w kilku krajach europejskich, które są najbardziej zaangażowane w EFVI przykułoby uwagę urzędasów z PE i mediów.
By Ujemny
BlackDeViil pisze:Takie marsze mogą nam tylko zaszkodzić. Było już omawiane na forum.

Zaszkodzić w czym? Przecież EFVI jest w głębokiej d*pie, bo ludzie mają to w poważaniu. Co się straci?
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
Wpadnie kilku ludzi, puści chmurkę i coś pokrzyczy. Ludzie raczej będą czuć uraz do nas.
Który sprzęt wybrać?

Witam, Mam problem mianowicie nie wiem jaki sprzę[…]

Grzałka Do IJust S

Witam, Chciałbym dowiedzieć się jaka jest najlepsz[…]

Witam, cześć i czołem itd. :D Krótko zwięźle i na […]

Widzę, że temat, który zgodnie z tytułem miał doty[…]