EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By flow9191
#722507
Siemka, co sądzicie o Liquid "77" ( mam monopolowy pod domem 5m +/- są w nim i kosztują 10zł )
próbowaliście kiedyś?

Usunięto link - LogerM
By flow9191
#722560
własnie kupiłem Raspberry, hmm tak trochę to malinke czuć, chmura okej, kopa daje. Tak dla mnie to 6/10 :)
Awatar użytkownika
By slavo22
#722571
tia, w monopolu pod domem a sznurek do alle....
Awatar użytkownika
By ohlers
#722573
flow9191 pisze:własnie kupiłem Raspberry, hmm tak trochę to malinke czuć, chmura okej, kopa daje. Tak dla mnie to 6/10 :)

hmm 6/10, a do czego to porównujesz?
By flow9191
#722587
ohlers pisze:
flow9191 pisze:własnie kupiłem Raspberry, hmm tak trochę to malinke czuć, chmura okej, kopa daje. Tak dla mnie to 6/10 :)

hmm 6/10, a do czego to porównujesz?


ogólnie, no może trochę źle to sprecyzowałem :)
Awatar użytkownika
By reiko
#730165
kupiłem fruit mix i powiem, że nie powala smakiem, co prawda chemii nie czuć, ale aromat za delikatny gdzieś tam w tle. Porównując go do fruit'ów od e-dyma czy milda stawiam go daleko w tyle za mildem a ten kolejne metry za BM. W sklepie mają co prawda pełną oferte 12 smaków i chyba 3 moce ale nie skusze się na nic innego. Dodam jeszcze, że w sklepie kosztował 11 zł a na Allegro widziałem po 12.
Awatar użytkownika
By kurok
#730172
ohlers pisze:
flow9191 pisze:własnie kupiłem Raspberry, hmm tak trochę to malinke czuć, chmura okej, kopa daje. Tak dla mnie to 6/10 :)

hmm 6/10, a do czego to porównujesz?


Dobre pytanie *GOOD*
Każdy ma inny punkt odniesienia.
U mnie czysta baza bez aromatu jest 5/10 i wszystko od 5 w górę mi pasuje.
Liquid co smakuje mi mniej to od 4 w dół, zaś 0 to ten niewapowalny.
By macugi
#805111
Czarna porzeczka, delikatny aromat, 8/10 polecam
By bartekk
#813141
kupiłem mięte i jakoś bez szału, sprzedawca zapewniał że to lepszy sort od P1 ale coś za delikatne w smaku nic nie zachwyca ale i też nic nie gryzie jak dla mnie 6/10
By gizmo
#814961
Jak ktoś spróbuje Mystic Tob., to proszę o wrażenia.
By Speedo1544
#815669
gizmo pisze:Jak ktoś spróbuje Mystic Tob., to proszę o wrażenia.

Palilem go przez pare dni i bardzo mi pasował
Ma taki ciekawy jak dla mnie smak
Pózniej przerzucilem sie na grand tabacco
Obecnie mieszam oba ze sobą bo tak mi smakuje
By Speedo1544
#821777
Polecam Malinke (raspberry)
Delikatny posmak,lekko słodki,bardzo ładny zapach i fajna chmurka
Wapowane na Protanku grzalce standardowej 2,2o i 3,3v
W/g mnie 9/10
Moja żona mówi ze jest wyczuwalny w pokoju w czasie mojego wapowania
Kolejna będzie truskawka
I chyba koniec już z tytoniowkami i pora na dobrodziejstwa e papierosów
By Speedo1544
#823227
No i kolejny liquid przetestowany
Tym razem wapowana truskawka 12
Wapowane na Protanku grzalce standardowej 2,2o i 3,3v
Bardzo dobrze wyczuwalny smak truskawki,super zapach z chmury
Chyba na tym zostanę dłużej
Jak dla mnie ideał 10/10
Awatar użytkownika
By TheS
#823249
Kupiłem malinę do przetestowania i dla mnie porażka. Słaby, chemiczny, słodkawy smak. Gdyby nie napis na pudełku nie zgadłbym że to malina. Próbowałem po zbiorniku na Vision VT i na evodzie, ostatecznie poszedł do zlewu.
By macugi
#827746
bartekk pisze:sprzedawca zapewniał że to lepszy sort od P1


Mało to przekonujące, gdyż wszystko jest lepsze od P1 ;) Opinia palacza, nie sprzedawcy.
Awatar użytkownika
By TheS
#827803
macugi pisze:wszystko jest lepsze od P1 ;) Opinia palacza, nie sprzedawcy.

spróbuj maliny 77 to zweryfikujesz swoją opinię :twisted:
By macugi
#827817
TheS pisze:
macugi pisze:wszystko jest lepsze od P1 ;) Opinia palacza, nie sprzedawcy.

spróbuj maliny 77 to zweryfikujesz swoją opinię :twisted:


Nie do końca chyba się zrozumieliśmy. Uważam, że 77 to całkiem niezłe liquidy, smakuje mi malina, czarna porzeczka i truskawka, zaś co do P1 to spuśćmy zasłonę milczenia ...
By Speedo1544
#827828
Widzę że koledze smakuje to samo co i mnie
Nie testowałem jabłka i wiśni
Co do mięty się nie wypowiadam bo to nie mój smak
Od czasu wprowadzenia do sprzedaży liquidów 77 nasi klienci bardzo sobie je chwalą
Niestety przed podwyższoną sprzedaż 77 spadła sprzedaż reszty
Awatar użytkownika
By vincent
#829945
"Zrujnowałem" się na kawę 18mg. Kop, chmura OK, ale smak ... po tym co odczułem będę omijał - ledwo wyczuwalny. Nawet nie wiem do czego mam to porównać.
Awatar użytkownika
By KasiaP
#830566
vincent pisze:"Zrujnowałem" się na kawę 18mg. Kop, chmura OK, ale smak ... po tym co odczułem będę omijał - ledwo wyczuwalny. Nawet nie wiem do czego mam to porównać.

Bo kawę się pije, a nie pali ;)
Ale tak na poważnie - polecam kawę z Milda z domieszką wiśni P1 = posmak czekolady :)
By Speedo1544
#831496
Nowe testy
Więnia 12 mg
Smak beznadziejny,chmura super
Nigdy więcej tak ochydnej wiśni
Jabłko 12 mb
Smak (gdzieś tam jest ale nie wiadomo gdzie),chmura super
Nigdy więcej
2 najbardziej ochydne smaki jakie wapowałem,teraz siedzę i się męczę z wiśnią :palm
[edit]
Boże i ja to sprzedaje :palm
Awatar użytkownika
By Nina
#831560
Speedo1544 pisze:Boże i ja to sprzedaje :palm


Tak szczerego sprzedawcy to ze świecą szukać :twisted:

Dobrze wiedzieć w sumie, zeby omijać, bo szukam dla siebie jabłuszka jakiegoś...
By Speedo1544
#831569
Wiem że czasem szczerość nie pomaga ale po to jest ten temat żeby każdy mógł się wypowiedzieć
Więc wiśnia i jabłku mówimy stanowczo NIE
Awatar użytkownika
By KasiaP
#831777
Speedo1544 pisze:Wiem że czasem szczerość nie pomaga ale po to jest ten temat żeby każdy mógł się wypowiedzieć
Więc wiśnia i jabłku mówimy stanowczo NIE

Jak przetestujesz wiśnię i jabłko z innych firm to napisz o swoich wrażeniach.
Ja na razie mam wiśnię z P1, ale tylko ją mieszałam.
Muszę spróbować samą :)
By Speedo1544
#831783
Dzisiaj do testów poleci fruit mix tylko skończę to co mam w baniaku i zalewam
Po tych 2 ostatnich to mam stracha
Zapach z butelki fruita dość przyjemny

-- [scalono] 14 sie 2013, 13:26 --

Nie wytrzymałem jednak z ciekawości
Baniak wyczyszczony i grzałka przepalona
Zalany fruit mix 12 mg i hmm
Smak dość ciekawy ale jeszcze do końca nie wiem co czuje
Lekko slodkawy i delikatny
Chmura jest ok, kop również
Powapuje dłużej to może bardziej smaki się wyklaruja bo na ta chwile to totalny mix
Awatar użytkownika
By KasiaP
#832019
Speedo1544 pisze:Powapuje dłużej to może bardziej smaki się wyklaruja bo na ta chwile to totalny mix

Tylko czy aby to FRUIT mix :?:
By Speedo1544
#832037
Mix owocowy to na pewno jest tylko jest 1 dominujący smak który mnie nurtuje bo nie wiem co to :palm
Wapuje to już pół dnia i nadal czuje ten smak
By bar4u
#832668
Czarna Porzeczka 12mg

Delikatny, ale bardzo przyjemny aromat, chmura ok - pierwszy który został zaakceptowany do wapowania w domu - zapach super. Na dzień dzisiejszy mój nr 1 (wiem mało jeszcze próbowałem, ale i tak postępy bo zawsze twierdziłem że owocowe nie mogą smakować)- ogólna ocena 9/10
By Speedo1544
#832798
Speedo1544 pisze:Mix owocowy to na pewno jest tylko jest 1 dominujący smak który mnie nurtuje bo nie wiem co to :palm
Wapuje to już pół dnia i nadal czuje ten smak

Zmiana
Po 2 dniu wapowania tego to nie jest jednak mix owocowy
Ja tam wyczuwam cole zamiast owoców o co tu chodzi
Jestem ciekaw co wyczuje za parę dni może to że to light lub zero
By gresro
#832818
Speedo1544 pisze:
Speedo1544 pisze:Mix owocowy to na pewno jest tylko jest 1 dominujący smak który mnie nurtuje bo nie wiem co to :palm
Wapuje to już pół dnia i nadal czuje ten smak

Zmiana
Po 2 dniu wapowania tego to nie jest jednak mix owocowy
Ja tam wyczuwam cole zamiast owoców o co tu chodzi
Jestem ciekaw co wyczuje za parę dni może to że to light lub zero



Masz w sprzedaży Blakera ?? jesli tak to jak twoje opinie ??
By tomek1984
#869986
Masz w sprzedaży Blakera ?? jesli tak to jak twoje opinie ??[/quote]
Jeśli chodzi o Blakera sprzedajemy go ale u nich rządzi jak dla mnie e-palacza tylko smak tytoniowy zwłaszcza Maxi Blaker reszta smakowych niestety niestety nie przypada do gustu grzałki lecą na smakowych blakera jak cholera i nie wiedzieć czemu:(.


A wracając do smaków 77 bo o tym mowa to tylko odessać się nie mogłem od grand tobacco 18mg:) Coś w tym jest co mnie ciągnie ale do dziś nie wiem co:D.
Ostatnio przysadziłem się znów do maliny z miętą od LiQueena i bomba śmiało go oceniam na 10/10 może i malina słabo wyczuwalna ale orzeźwienie jest:)
Awatar użytkownika
By Wojtasss
#870081
ja muszę spróbować jak do tej pory owocówki jakie Vapowałem to tylko od Blue mista nie podchodzą mi i od Bilssa rewelacja musze spróbować z innych firm może 77 pobije Billsa. najlepsze jest to że u mnie zależy od dnia normalnie Black tee od Liquina ma u mnie 7 z plusem a dziś 9/10 hehehe
By tomek1984
#870300
Wojtasss pisze:ja muszę spróbować jak do tej pory owocówki jakie Vapowałem to tylko od Blue mista nie podchodzą mi i od Bilssa rewelacja musze spróbować z innych firm może 77 pobije Billsa. najlepsze jest to że u mnie zależy od dnia normalnie Black tee od Liquina ma u mnie 7 z plusem a dziś 9/10 hehehe



hehe to ja polecam granat, truskawke,wisnie , jabłko z liqueena :) to były moje ulubione dopóki nie ukazała się malina z mięta:)
Awatar użytkownika
By maliniak
#907830
Zakupiłem sobie dziś "po drodze" butelczynę Black Currant/Czarna Porzeczka 6mg
Jest to pierwszy liquid tej marki jaki próbuje.

Opinia na świeżo po kilkunastu chmurach.
Zapach z butli ekstra, intensywna świeża, słodka porzeczka. Smak chmury, jak kolega bar4u napisał, bardzo delikatny. Kwaskowy, cierpki posmak w tle.
Jak w porzeczkach innych firm, tu również osobiście czuję w tle posmak czarnej herbaty.
Smak sam w sobie bardzo przyjemny, nie przygniatający, na pewno nadaje się do codziennego użytku.
Co do właściwości organoleptycznych płynu. Liquid sam w sobie, pomijając walory smakowe, jest bardzo dobrej jakości. Chmura i kop świetne, mimo że wapuje 6mg, kilka buszków w zupełności zaspokaja mnie psychicznie. Wg mnie nie ma nawet porównania z p1, tutaj dym nie drapie i jest bardzo gładki.
Mimo, że nie będę wapował tego na co dzień, zawsze jak będę przejazdem na wysepce w centrum handlowym, jakaś buteleczka będzie kupiona, bo na pewno warto za te pieniądze popróbować właśnie tej marki.
By Xyhu
#984289
Czarna Porzeczka - słodki ale bez przesady smak, mocno przypominający właśnie porzeczkę ale też trochę tak jakby cukierki porzeczkowe "szklaki". Chmurka bez rewelacji ale też źle nie jest. Ogólnie dobry liq. 8/10
By baro943
#997148
Czarna pożeczka 12mg/10ml -jak narazie moj faworyt super mocny smak ,nie nudzi sie przy dluzszym wapowaniu,duza chmura,dobry kop. 9/10 ;)
By tomek1984
#1027875
U mnie faworytem jest czarna porzeczka 12mg i jabłuszko 6 mg:)
W sumie mogliby jakieś nowe smaki wymyślić:)
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.