EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
Awatar użytkownika
By Timi
#1881189
Przeczytaj bełkot, który napisałeś.
Pomyśl chwilę jaki masz problem.
Zastanów się jakie dane musisz podać aby uzyskać odpowiedź i ....

A najlepiej weź z półki książkę do chemii z podstawówki i sam znajdziesz.
By Krasnal45
#1881203
@SmokDragon
Powtórzę za Timim:
Przeczytaj bełkot, który napisałeś.
Pomyśl chwilę jaki masz problem.
Zastanów się jakie dane musisz podać aby uzyskać odpowiedź i ....

... a potem możesz strzelać fochy.
Awatar użytkownika
By Timi
#1881206
xan pisze:A wlej tak z 7

A skąd wiesz jakie ma schoty?
Awatar użytkownika
By jackas50
#1881208
Wy dajecie rybkę, a ja wędkę http://skrypty.info.pl/kalkulator.html
Awatar użytkownika
By Timi
#1881210
Krasnal45 pisze:@jackas50
To matematyka i chemia ze szkoły podstawowej do policzenia w głowie.

W głowie powiadasz :lol:
Awatar użytkownika
By kwiatek_83
#1881252
Drogi użytkowniku @SmokDragon nikt tu nie hejtuje, tylko Twoje pytanie nie posiadało podstawowych informacji aby rzeczowo na nie odpowiedzieć. Kolega powyżej poprosił abyś przemyślał swoje pytanie i dodał niezbędne informacje (napiszę wprost stężenie bazy nikotynowej!!).
Czy to takie trudne do policzenia, że jak zmieszasz np. 10 ml zerówki i ml bazy 20mg/ml to otrzymasz 20 ml liquidu o stężeniu 10mg/ml???
Ktoś Ci napisze głupoty, a Ty wykonasz jego zalecenia bez zastanowienia?? Jeszcze raz powtarzam to Twoje zdrowie i powinieneś zdobyć minimum wiedzy, zanim chcesz sobie poeksperymentować. Pozdrawiam
By SmokDragon
#1881258
Mi zwyczajnie chodziło o to iż mam liquid 0mg nikotyny o pojemności 100ml i szoty po 10ml na których napisane jest 20mg/ml. Interesowało mnie ile szotów muszę wlać do butelki o pojemności 100ml żeby otrzymać 6mg nikotyny na ml.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1881260
No i w końcu napisałeś to sensownie.
100ml 0mg + 40ml 20mg = 140ml 5,71mg

p.s. Nie doczytałem, że chcesz 100ml.
70ml 0mg + 30ml 20mg = 100ml 6mg
Awatar użytkownika
By Timi
#1881264
A ja dalej nie wiem, co pytek wypisuje.
Raz czytam, że ma 100 ml LQ, a drugim razem, że chce wlewać do buteleczki 100 ml.
To w końcu ma być 100 + schoty, czy 100 w sumie?
@SmokDragon
Nie wiem ile masz lat, ale przeciętnie rozgarnięty dziesięciolatek potrafi precyzyjniej przekazywać informacje.
By Staszek.S
#1881346
Krasnal45 pisze:Do każdego mililitra liquidu, 6mg nikotyny. Czyli do 100ml, 600mg :roll:

ło Jezusie...Ale Ty wiesz że to co napisałeś dotyczy czystej, czyściutkiej nikotyny, której po pierwsze nie dostanie, a po drugie, jeśli dostanie, to z tym poziomem wiedzy, zginie zanim cokolwiek namiesza, prawda ??:(
Awatar użytkownika
By miron52
#1881408
Staszek.S pisze:
Krasnal45 pisze:Do każdego mililitra liquidu, 6mg nikotyny. Czyli do 100ml, 600mg :roll:

ło Jezusie...Ale Ty wiesz że to co napisałeś dotyczy czystej, czyściutkiej nikotyny, której po pierwsze nie dostanie, a po drugie, jeśli dostanie, to z tym poziomem wiedzy, zginie zanim cokolwiek namiesza, prawda ??:(

Ja też przeliczam bazę na czystą nikotynę, bo tak jest łatwiej i na pewno się nie pomylę bez kalkulatora. Skoro już wie, że potrzebuje 600mg nikotyny, to już łatwo policzyć 600:20=30ml bazy nikotynowe ji resztę 100-30=70ml bazy zerówki.
By Staszek.S
#1881410
@miron52 pełna zgoda, masz rację... również tak robię:)
Z tym że i Ty i ja i @Krasnal45 jesteśmy świadomymi użytkownikami, umiemy policzyć stężenie, wiemy co to procent i czym może grozić pomyłka...:)
Zaś Kolega pytający, prezentuje poziom wiedzy żaden, w związku z czym mógłby potraktować ten wpis jako wskazówkę że ma szukac czystej nikotyny i użyć jej w ilości 600mg... - za chwilę zapewne pytałby ile to jest 600mg na zwykłej wadze bo 'zaczyna dopiero i zielony jest'... :) Generalnie uważam że poziom odpowiedzi i iość informacjiw niej zawartych, należy dostosowywać do poziomu wiedzy pytającego...
By Maskota
#1881413
A co to jest nikotyna? Bo dostałem butelke 100ml 50mg/ml i nie wiem czy ją z czymś mieszać czy tylko dodać aromat.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By PucH2
#1881414
Maskota pisze:A co to jest nikotyna? Bo dostałem butelke 100ml 50mg/ml i nie wiem czy ją z czymś mieszać czy tylko dodać aromat.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Też się zastanawiam ile to jest jak rozdają w zwykłym sklepie każdemu jak leci.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.