EPF
Awatar użytkownika
By PrezesArQ
Też byłem początkowo zachwycony tymi aromatami, ale szybko mi przeszło. Na gryzienie troszkę pomaga czas leżakowania, ale i tak niestety drapie :( smaki fajne i cena b.dobra, ale niskie stężenia wskazane. Dobre są do skomplikowanych mieszanek, na tzw. drugi plan ;) Ale i tak większość tych aro służy mi jedynie do aromatyzowania yerba mate :lol:
Awatar użytkownika
By toska
PrezesArQ pisze:Też byłem początkowo zachwycony tymi aromatami, ale szybko mi przeszło. Na gryzienie troszkę pomaga czas leżakowania, ale i tak niestety drapie :( smaki fajne i cena b.dobra, ale niskie stężenia wskazane. Dobre są do skomplikowanych mieszanek, na tzw. drugi plan ;) Ale i tak większość tych aro służy mi jedynie do aromatyzowania yerba mate :lol:

Ja jestem zachwycona pomaranczą ( chmurzę ją już bardzo długo i ciągle mi się nie znudiła ) , takiej dobrej nie chmurzyłam nigdy , nadaje się do ciągłego chmurzenia , ale z resztą aromatów tak jak u Ciebie , zachwyt mi minął :cry:
Są dla mnie po prostu za słodkie i za mdłe , nie nadają się do dłuższego wapowania :(

Maksymalnie mogę dać 1,5% i to jest git , bo jak dam więcej to nie ważne ile stoją to i tak gryzą :(
By Sylwia1774
Odswieże trochę temat. Ktoś ma jakieś fajne przepisy na złozone przynajmniej z dwóch aromatow samogon.
Ze swojej strony mogę dodac ze malina 4% steżenie pychaaaaaaaaa smak lekki fajnie wyczuwalna malina jakby prosto zerwana z krzaka polecam;)) i czekam na jakies fajne propozycje;)
Awatar użytkownika
By domekrap
Złożone zamówienie na pomarańczę i czarną porzeczkę. Co do drapania w gardle. Aromaty są bardzo stężone. Dawkowanie powinno być stopniowe. Zacząć od 4/5% i stopniowo dodawać jeżeli nie wyczuwamy smaku w całej okazałości. Ja niestety nie mieszam już dwóch i więcej aromatów. Jak to moja połowica mówi. Jeden smak to wiadomo co to jest. :D *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By zarthos
Dawkowanie tych aromatów na poziomie 4-5% to zabójstwo.
Nie wiem czy 2% to nie za dużo...
Awatar użytkownika
By psn
W zależności od aromatu od 1% do 8%, kupiłem na raz koło 40 butelek to wiem co piszę. ;) Na węch już można się wstępnie zasugerować czy coś jest mocne czy słabsze, a dalej dokładać w razie potrzeby. Zdecydowanie owoce są dużo intensywniejsze aniżeli aromaty deserowe. :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Master_PiT
Chyba że sprzęt kijowy. Ja dawkowalem 3% to było nie wapowalne. Sklanialbym się bardziej na 1-1.5%
Awatar użytkownika
By psn
No jak ktoś ma sprzęt z nędznym setupem to mu czysty aromat nie zasmakuje. :lol:
Tak jak napisałem - to indywidualna kwestia danego aromatu z 1000 smaków, każdy charakteryzuje się inną intensywnością, jak chociażby żurawina której potrzebne są śladowe ilości, brzoskwinia mieszana z innymi aromatami też musi być racjonalnie dawkowana ponieważ potrafi ubić inne aromaty, piernik z racji acetyny jest potwornie intensywny, a np. kukułki w moim jednym miksie nie wyobrażam dać sobie mniej niż 6-7%. :) Śmietanowe aromaty z kolei również nie charakteryzują się taką intensywnością. Suma sumarum dla tych co się wahają - polecam spróbować, naprawdę wypadają świetnie. :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By domekrap
No cóż, napisałem 4/5% bo kierowałem się własnymi odczuciami. Lubię intensywna smaki. Nie mniej jednak 1% to chyba nieco za mało?
By Sylwia1774
Malina w stezeniu 4% idealna ani za mocna ani za slaba po prostu w punkt. Zmeszalalam na probe sernik z malina w stezeniu 2:4czekam az sie troche przegryzie i bede probowac;) wszystkie aromaty w sumie mam w stezeniu 4 % jak cos sprobuje dam znac;). Ogolnie polecam sprobowac aromatow;)
By dawca90
Pinacolada jak zwykle zachwyca. Ananas guma balonowa juz srednio. Ale to chyba u mnie problem nie czuje juz innych lq na subtanku. Musze go wygotowac ew zmiana parownika pod k5 dla smaku. Grzalka zawsze w ok 1 ohm

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
By Sylwia1774
Czarna porzeczka 4%smak dobry nie chemiczy naturalna porzeczka lecz jak dla mnie na dluzsza mete troche meczacy;)
By eror
czy ktoś robił gumę balonową, i jeśli tak to jakie stężenie poleca? :)
Awatar użytkownika
By kabacina
eror pisze:czy ktoś robił gumę balonową, i jeśli tak to jakie stężenie poleca? :)

Ja robiłem gumę. Powiem tak - na początku jak spróbowałem, to byłem nią zachwycony. Ale z biegiem czasu coraz mniej ja lubiłem - teraz stoi na półce. Dostałem ja od znajomego który ja kupił, ale zwapowal jedynie 10ml i stała na półce.. Odnośnie stężenia, to podam w kroplach - dawałem 15-20kr na 10ml. To moje standardowe stężenie. Zawsze daje co najmniej te 20 kropli

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By kabacina
Odświeżam :) czekamy na jakieś nowe recenzje aromatów ;)

Awatar użytkownika
By toska
kabacina pisze:Odświeżam :) czekamy na jakieś nowe recenzje aromatów ;)

Po początkowych zachwytach tymi aromatami zostałam przy tylko 2 .
Pomarancza i brzoskwinia to jedyne aro które nie męczą ( jak na razie ).
Oba daje w stężeniu 1,5-2%
Awatar użytkownika
By kabacina
toska pisze:
kabacina pisze:Odświeżam :) czekamy na jakieś nowe recenzje aromatów ;)

Po początkowych zachwytach tymi aromatami zostałam przy tylko 2 .
Pomarancza i brzoskwinia to jedyne aro które nie męczą ( jak na razie ).
Oba daje w stężeniu 1,5-2%

Właśnie zastanawiam się nad tą pomarańcza.... Naprawdę jest tak pyszna? Próbowałem kiedyś z inawery i leży u mnie 2 lata na półce, takie to niedobre :) mówicie, że tutaj jest inaczej? ;)

Awatar użytkownika
By toska
kabacina pisze:Naprawdę jest tak pyszna?

Może ja opisze po swojemu .
Ta pomarańcza nie jest przesłodzona z lekkim posmakiem skorki . Taka prawdziwa naturalna . Może dzięki temu że nie ma nadmiaru słodkości po prostu się nie nudzi :mrgreen:
Awatar użytkownika
By kabacina
toska pisze:
kabacina pisze:Naprawdę jest tak pyszna?

Może ja opisze po swojemu .
Ta pomarańcza nie jest przesłodzona z lekkim posmakiem skorki . Taka prawdziwa naturalna . Może dzięki temu że nie ma nadmiaru słodkości po prostu się nie nudzi :mrgreen:

Kurcze chciałbym ją spróbować ale jak zamawiasz z tej strony to trzeba byłoby więcej. A mam na razie zapasy :) na bank ja kiedyś kupię, bo szukam pysznej pomarańczy...

Awatar użytkownika
By james_1989l
Zachęcony ceną i recenzjami zakupiłem trochę tych aromatów. Gryzą się już ok. 1,5 tygodnia w zamknięciu i ciemności :) Dawki w każdym przypadku takie same - 3ml na 50ml bazy.
Smaki, których już zdążyłem spróbować:
-Gruszka - Za małe stężenie. Dziś dodałem dodatkowe 2ml aromatu. Bardzo słabo wyczuwalny smak, choć dość dobry.
-Brzoskwinia - To samo co z gruszką - dodane 2ml. Pachnie i smakuje jak ice tea z biedronki ;)
-Czarna porzeczka - Rewelacja! Bardzo naturalny smak, choć przydałoby mu się trochę słodkości.
-Kaktus - To samo co wyżej - Bardzo przyjemny smak, trza dosłodzić.
-Żurawina - Omijać z daleka!! Cap, syf, wali rozpuszczalnikiem zmieszanym z tanimi męskimi perfumami z kiosku! Po kilku zaciągnięciach zawroty głowy i mdłości. Butla poszła na kaloryfer pooddychać w cieple.
-Pinacolada - Nie wiem co powiedzieć, bo parownik nawet po gotowaniu wali wciąż rozpuszczalnikiem. Nie wiem czy to sprawka poprzedniego aromatu, czy pinacolada też ma to coś w sobie.

Następne w kolejce smaki, których nie mogę się doczekać to:
-Pomarańcz - Pachnie nieziemsko! Dam jej jeszcze trochę się przegryźć. Oleista!
-Jabłko - Takie zwykłe jabłko w zapachu, zobaczymy później
- Banan - jak wyżej
-Wiśnia - Tymbark, smak ocenim jak się jeszcze pogryzą.

Update 1:
Pomarańcz - Zapach boski, choć smak taki... normalny. Spróbuję z wyższym stężeniem, ale powinno być dobrze.
Wiśnia - Tymbark, nic więcej. Przyjemny smaczek.
Ostatnio zmieniony 12 lut 2017, 00:25 przez james_1989l, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 13

https://zapodaj.net/images/25d504b291684&[…]

Gdzie kupować?

Witam Mam dość błahe pytanie. Otóż przez dłuższy c[…]

Bober

Siemka. Mam pytanie odnośnie swoich grzałek. Robię[…]