EPF
Co z czym i jak mieszać.
By kracken32
#1913443
Witam, chciałbym pierwszy raz zrobić swój własny liquid, i tutaj nasuwa mi się pare pytań. Czy 70/30 nie będzie powodowało szybszego palenia grzałki? Oraz gdzie można kupić bazę nikotynowa 36mg..? A jeśli już takiej się nie da, to gdzie można dostać jakiś najmocniejszy z dostępnych roztworów?
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1913446
Nie słyszałem by liquid potrafił palić.
Nikotyna tylko o mocy do 20mg.Na wysepkach kupisz.
By kracken32
#1913468
Przepraszam za moje nieobycie w temacie, ale dopiero tutaj raczkuje i nie jestem pewien czy dobrze to obliczyłem a z kalkulatorów wychodzi mi to dosyć średnio. Czy jeśli do 150ml bazy doleje 50ml szotów nikotynowych o mocy 20% to wyjdzie mieszkanka 5mg/ml? I po wymieszaniu można już normalnie rozlewać do buteleczek+ aromat?
By kracken32
#1913470
Nie no, wiadomo ze zacząłbym od mniejszych buteleczek, odczekania i sprawdzenia jak to wszystko wypadło, ale chodziło tutaj już o plan docelowej liczby mililitrów.
Większość „artykułów” na temat robienia liquidow już przeczytałem, chociaż zanim się zabiorę chciałbym żeby jeszcze jakiś czas minął
Awatar użytkownika
By pol
#1913472
kracken32 pisze:Większość „artykułów” na temat robienia liquidow już przeczytałem

Czy pośród nich był poradnik StaregoChemika? Nie jestem przekonany po treści Twych wpisów.
By kracken32
#1913473
Nie, nie było, dlatego napisałem większość :D
Ale z tego co już wiem probuje wyciągać jakieś wnioski i stąd uznałem ze najlepsza opcja będzie jak ktoś doświadczony będzie w stanie napisać czy myślę w dobry sposób w nawiązaniu do 1 posta
Awatar użytkownika
By pol
#1913474
O tej "większości", to większość ludzi, którzy znają temat nie mają najlepszej opinii.

Poświęć czas na lekturę tekstów napisanych przez fachowców.
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.